Kayak Pistlerimiz Hakkında

Zirvedeki heyecanı hissedin: Kayak pistlerimizde maceraya atılın!

Kayı Snow Hotel Kayak Pistleri

1.etapta 2 pist, 2.etapta 7 pist bulunuyor. Toplamda 9 pist skipass hizmetine dahildir. Bölge, Türkiyede ilk ve tek 1850 m hat uzunluğu olan, saatte 3 bin kişi taşıma kapasitesine sahip, 6 kişinin yan yana oturabildiği lifte sahiptir. Lift’in ön kısmı camlı olup, rüzgar ve hava koşullarından etkilenmeden zirveye ulaşılabilmektedir.

Pist Hakkında

Tesis, 12 km’yi bulan 9 etaplı kayak pistlerine ve telesiyejlere sıfır konumda yer alıyor. Bölgede bulunan toplam dört adet telesiyeje direkt ulaşım sağlanıyor. Skipass fiyatlara dahil olup, günlük 15 çıkış sınırlı ve depozitolu. Kartların kaybolması halinde kart başına bedel, tesise ödeniyor.

Toplam pist uzunluğu 25 km olan kayak merkezinde tesisler 2 etaptan oluşuyor. 1.etapta 2 pist, 2.etapta 7 pist bulunuyor. Toplamda 9 pist skipass hizmetine dahildir. 

Bölge, Türkiyede ilk ve tek 1850 m hat uzunluğu olan, saatte 3 bin kişi taşıma kapasitesine sahip, 6 kişinin yan yana oturabildiği lifte sahiptir.

Lift’in ön kısmı camlı olup, rüzgar ve hava koşullarından etkilenmeden zirveye ulaşılabilmektedir.

Yeme / İçme Hizmetleri

Tam Pansiyon Plus konaklamalarda sabah, öğle ve akşam yemekleri ücretsiz. Ana restoranda öğünler esnasında tüketilecek alkolsüz gazlı içecek ve meşrubatlar, konsantre meyve suları, çay ve filtre kahve servisi ücretsiz. Türk kahvesi ücretlidir. Bunun dışında tesis genelinde alınan tüm yiyecek, içecekler ile minibar ücretli. Tesiste alkollü içecek bulunmuyor.

Vitamin Bar, Lobby Bar ve Nargile Cafe ücretli. Oda Servisi 24 saat ücretli.

Odalarda kişi başı 0.5 lt su, çay, bitki çayı ve kahve bulunuyor.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
12.00-14.00 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş çayı, kurabiye
19.00-21.00 Akşam Yemeği