Kayı Snow Hotel Hakkında

Doğanın kucağında huzur ve eğlence

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en özel kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış’a 3 km mesafede konumlanan Kayı Snow Hotel, Rus mimarisinden esinlenerek inşa edilen bir yapıda misafirlerini ağırlıyor.

2012 yılında inşa edilen, 2018 yılında ise tamamen yenilenerek Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 5 Yıldız almaya hak kazanan Kayı Snow Otel, Sarıkamış’ın ve Türkiye’nin en iyi kayak otelleri arasında yer alıyor.

Dünyada sadece Alplerde ve Sarıkamış’ta olan kristal kar ve sarıçam ormanlarıyla kaplı kayak pistlerine sahip olan Sarıkamış Kayak Merkezi’nin yanı başındaki tesis, soğuk kış günlerinde eğlencenin en güzel adreslerinden bir olarak sizi bekliyor.

Farklı büyüklüklere sahip 89 odası ile hizmet veren Kayı Snow Otel, modern ve konforlu deklarasyona sahip odaları ve sosyal alanlarıyla öne çıkıyor.

kayısnowotel

Bir kayak tutkusu, bir otel konforu

Tam Pansiyon Plus konsepti ile sabah, öğle ve akşam saatlerinde zengin açık büfe servisinden yararlanacağınız bir ana restoranı olan otelde, günün belirli saatlerinde sıcak içecek ikramı ve atıştırmalıklar servis ediliyor.

Unutulmaz bir kayak deneyimi için doğru adres

Tam donanımlı bir SPA & Wellness alanına sahip Kayı Snow otel, masaj uygulamalarından sauna ve hamama kadar pek çok olanak ile kış tatilinizi hem eğlenip hem de yenileneceğiniz bir fırsata dönüştürüyor.

Kayak odası ve kayak ekipmanlarının da bulunduğu otelde, dilerseniz profesyonel hocalardan kayak dersleri alabilirsiniz. Ayrıca misafirler kayak odasından direkt olarak piste erişim imkanı ve dönüşte de kayak yaparak otele direk erişim imkanına sahipler.

4QFTXEZK_20210903135909

Asla unutamayacağınız inanılmaz deneyimleri keşfedin.

“KAYI SNOW HOTEL” olarak siz değerli misafirlerimize karın keyfini tamamen çıkarbilmeniz için adınıza her şeyi  planladık.

Doğa Yürüyüşleri

Doğal Kayak Pistleri

Eşşiz Manzara 

Bayraktepe Kayak Merkezi İnönü Mah. Hançerli Mevkii No: 28 Sarıkamış / Kars